KONST / Litografier / Färglitografi 14342181
nr 1434 2181
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 113/125, daterad 1963. Bildmått: 51x43, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:20:15
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Corneille
Läs mer om Corneille